GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4558083
nr 455 8083
Figurin
Meissen, höjd: 11 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 mars 2007
kl 16:44:50
1.100 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
2.100 kr
2.200 kr
2.300 kr